Зі святом !

Дата: 31.05.2026 08:00
Кількість переглядів: 47

Шановні жителі Арбузинської громади !

Щиро вітаю усіх із величним християнським святом Святої Трійці!

Шануючи вікові духовні надбання українського народу і його християнські традиції, ми відзначаємо день Святої Трійці. Це свято є торжеством сутності Триєдиного Бога, духовності й моральності, Божої милості та любові. Цього дня серце кожного наповнюється миром, добром та спокоєм.   

Нехай Свята Трійця оберігає всіх нас від життєвих негараздів, а Божа благодать додасть наснаги в захисті правди, справедливості, збереженні національної єдності та перемозі над ворогом.

У цей непростий час, коли наша держава виборює своє право на свободу і мирне майбутнє, ми як ніколи потребуємо духовної єдності. Тож нехай це світле свято об’єднає наші серця в добрі, підтримці й любові до ближнього.

Бажаю кожній родині щастя, здоров’я, спокою, достатку та Божої ласки. Нехай у ваших домівках панують любов і гармонія, а в серцях — віра в краще.

Хай над нами буде мирне небо, а Україна — вільною, сильною та єдиною!

Арбузинський селищний голова                                 Євгеній Травянко

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь