Зі святом !
Шановні жителі Арбузинської громади !
Щиро вітаю усіх із величним християнським святом Святої Трійці!
Шануючи вікові духовні надбання українського народу і його християнські традиції, ми відзначаємо день Святої Трійці. Це свято є торжеством сутності Триєдиного Бога, духовності й моральності, Божої милості та любові. Цього дня серце кожного наповнюється миром, добром та спокоєм.
Нехай Свята Трійця оберігає всіх нас від життєвих негараздів, а Божа благодать додасть наснаги в захисті правди, справедливості, збереженні національної єдності та перемозі над ворогом.
У цей непростий час, коли наша держава виборює своє право на свободу і мирне майбутнє, ми як ніколи потребуємо духовної єдності. Тож нехай це світле свято об’єднає наші серця в добрі, підтримці й любові до ближнього.
Бажаю кожній родині щастя, здоров’я, спокою, достатку та Божої ласки. Нехай у ваших домівках панують любов і гармонія, а в серцях — віра в краще.
Хай над нами буде мирне небо, а Україна — вільною, сильною та єдиною!
Арбузинський селищний голова Євгеній Травянко








