Захист систем відеоспостереження
Більшість дискусій про проблеми кібербезпеки обертаються навколо комп'ютерів. Часто ігнорованим моментом є те, що в багатьох будинках та закладах тепер встановлені інтелектуальні камери та системи відеоспостереження на базі IP, до яких хакери можуть отримати доступ, якщо пристрої не захищені належним чином. Це страшно, оскільки зловмисники можуть отримати доступ до особистих відеоматеріалів користувача. Але ще страшніше те, що на цьому все не закінчується. Оскільки вся нинішня техніка, як правило, взаємопов'язана, зламана IP камера відеоспостереження вважається "дверима" до інших пристроїв.
Деякі з кроків щодо захисту вуличних та внутрішніх IP камер, реєстраторів можуть звучати аналогічно тим, що призначені для захисту комп’ютера.
- Перевірка прав доступу користувачів до систем відеоспостереження .
- Встановлення надійних паролів для ідентифікації.
- Зміна пароля за замовчуванням.
- Підтримка прошивиу програмного забезпечення камер та реєстраторів в актуальному стані.
- Кодування потокової передачі даних, за можливості.
Завдяки вищепереліченому є вірний підхід, щоб зробити відеокамеру якомога менш вразливою. Найприємніше, що більшість з цих легких кроків забезпечать розумний захист та з ними користувач буде впевнений, що його дані й конфіденційність залишаться в безпеці при роботі з дому.